Hata mesajı

Deprecated function: menu_set_active_trail() (/home/tantanac/public_html/includes/menu.inc dosyasının 2405 satırı) içinde The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls.

Haki Camia

Nalan'ın darbelere tahammülü kalmadı
 
14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla Araştırma-Karıştırma Servisimize özel bir açıklamada bulunan ünlü sanatçımız Nalan Duman "yeni sevgilim Haki Camia'dan da bir darbe yersem duman olur, vallahi ölürüm" dedi.
 
Uğradığı her darbede biraz daha çöküp yıpranan sanatçı Nalan Duman darbeleri kınadı. Sevgililerinden yaklaşık 10 yılda bir büyük darbe yiyen ünlü sanatçımız Duman "bir darbe daha yersem duman olur, vallahi ölürüm" şeklinde konuştu.
 
Her darbenin kendisini yıllarca telafi edemeyeceği zararlara soktuğunu söyleyen Nalan "üstelik bana darbeyi vuranların hepsi de namusumu kurtarmak için yaptıklarını, mahallenin selameti açısından buna mecbur olduklarını ileri sürüyorlar. Oysa darbe yiye yiye bir türlü kendimi toparlayamıyorum. Her darbede maddi ve manevi yönden biraz daha çöküyor ve kolay kolay belimi doğrultamıyorum. Bu yüzden tüm darbeleri kınıyorum" dedi.
 
Son sevgilisi Haki Camia'nın, kendisine bağırıp çağırarak öfkeli davranışlarda bulunmasından hatta beddua etmesinden dolayı yüzüne yeni bir darbe geleceği korkusuna kapılan Nalan "Valla kardeşim! Bu güzel yüzüme bir darbe daha alırsam kesinlikle beni Artizler Birliğine (AB) almazlar." diye konuştu.